+420 739 487 004 obchod@alfatopeni.cz Všechny kontakty
Váš nákupní košík je prázdný
Cena celkem
0 Kč

Výrobci


ISAN - český výrobce s dlouholetou tradicí. Pod touto značkou najdete podlahové konvektory, článkové radiátory, průmyslové radiátory a otopná tělesa do koupelen i obytných místností. Dostupné ceny, český původ a krátké dodací lhůty jsou hlavními přednostmi tohoto výrobce.

 


TERMA - jeden z největších výrobců otopných těles a elektrických topných tyčí v evropě má sídlo v Polsku. V nabídce najdete koupelnové žebříky, ale také velký výběr radiátorů do obytných místností. Naprostá většina radiátorů Terma může fungovat v teplovodním, elektrickém i kombinovaném režimu a bezkonkurenční je také výběr barev a typů povrchů.

 


RADOX - velký rumunský výrobce radiátorů nabízí již od roku 1993 stylové, ručně vyráběné radiátory. Otopná tělesa se skvělým poměrem cena - výkon a nadstandardním zpracováním.

 


IRSAP - italský výrobce, který se výrobou článkových a designových radiátorů zabývá již od roku 1967. Jejich výrobky mají nezaměnitelný italský design, velmi solidní kvalitu a nadstandardní záruky.

 


CARLO POLETTI - přední italský výrobce komponentů pro vytápění. Na našich stránkách naleznete jejich nabídku retro ventilů a řadu designových ventilů. V nabídce máme všechny typy radiátorových ventilů a šroubení - rohové, přímé, středové, úhlové, termostatické i uzavírací.