+420 739 487 004 obchod@alfatopeni.cz Všechny kontakty
Váš nákupní košík je prázdný
Cena celkem
0 Kč

RADOX

Filtry
71 produktů:

RADOX Scala N

RADOX Scala N - tradiční a nekomplikovaný design. Kruhové příčné profily doplňují svislé sběrnice s průřezem ve tvaru D. Díky velkému množství profilů dosahuje nadstandardních výkonů a lze lakovat v široké škále barev RAL, nebo chromovat.

od 1 844

RADOX 3G topná tyč

Jednoduchá elektrická topná tyč sloužící k elektrickému nebo kombinovanému ohřevu radiátorů.

od 2 178

RADOX Sunny

RADOX Sunny - oblíbený a designově čistý koupelnový radiátor tvořený výhradně trubkami s kruhovým průřezem. V lakované variantě překvapí cenou, v povrchu chrom, nebo v nerezovém provedení působí překvapivě luxusně.

od 2 828

RADOX Quebis

RADOX Quebis - časem prověřený design z hranatých profilů. Elegantní a praktický radiátor, který může být provozován jako teplovodní, elektrický i kombinovaný. Kromě široké palety laků vzorníku RAL je v nabídce i chromovaná varianta což u hranatých profilů není obvyklé.

od 3 965
Doporučujeme
RADOX Sera

RADOX Sera

RADOX Sera - moderní koupelnový radiátor s velmi povedeným designem. Lze vyrobit v levé i pravé variantě, může být provozován jako elektrický, teplovodní i kombinovaný radiátor a existuje v lakované, nerezové i chromované verzi. Praktický a opravdu nevšední.

od 4 723

RADOX Vulcan NV

RADOX Vulcan NV - jemně prohnutý design z hladkých ocelových lamel, velký prostor pro pověšení ručníků a solidní výkon dělá z tohoto radiátoru jeden z nejoblíbenějších produktů v naší nabídce. K dispozici v laku i chromu.

od 4 974

RADOX Apollo

RADOX Apollo - atraktivní koupelnový radiátor v aktuálně velmi žádaném designu. Kombinace kruhových profilů a velmi širokých lamel je prostě skvělá, samozřejmostí je lakování v široké škále barev, nebo chromování.

od 5 023

RADOX River

RADOX River - moderní radiátor z ohýbaných trubek. Originální kousek pro originální koupelnu. Ať už si zvolíte lakovaný nebo chromovaný povrch, nebo provedení z nerezavějící oceli, vždy dostanete krásně zpracovaný radiátor s vysokou přidanou hodnotou.

od 5 161
Doporučujeme
RADOX Mega Burlani

RADOX Mega Burlani

RADOX Mega Burlani - dominatní a velmi masivní otopné těleso v brutalistním stylu pro moderní interiéry. Díky konstrukci "trubka v trubce" zůstavají profily otevřeny a radiátor tak dosahuje skvělých výkonů. Malý objem vody zajišťuje rychlý ohřev radiátoru.

od 5 167