+420 739 487 004 obchod@alfatopeni.cz Všechny kontakty
Váš nákupní košík je prázdný
Cena celkem
0 Kč

Novinky

Filtry
34 produktů:
Doporučujeme
TERMA Vivo

TERMA Vivo

TERMA Vivo - moderní koupelnový žebřík tvořený kombinací čtvercových profilů a plochých lamel. Radiátor lze doplnit o stylové věšáky Happy. Velké rozestupy mezi lamelami umožní zavěšení ručníků. Design Vivo nejlépe vynikne v kombinaci s matným lakem.

od 3 332
Doporučujeme
ISAN Melody Aura

ISAN Melody Aura

Jednoduchý, elegantní a dostupný koupelnový radiátor tvořený výhradně trubkami s kruhovým průřezem.

od 3 398
Doporučujeme
ISAN Melody Fresh

ISAN Melody Fresh

Jednoduchý, elegantní a dostupný koupelnový radiátor tvořený výhradně trubkami hranatým průřezem.

od 3 670
Doporučujeme
TERMA Vipera

TERMA Vipera

TERMA Vipera - Moderní koupelnový žebřík. Jeho neuspořádaný tvar nijak neomezil funkčnost, naopak dodává příjemný nádech modernosti. Vyberte si z nabízených rozměrů a barev a tento žebřík Vám zvedne náladu kdykoliv budete chtít usušit ručník. Velký počet lamel umožní zavěšení ručníků. Design Vipera nejlépe vynikne v kombinaci s matným lakem.

od 4 541
Doporučujeme
TERMA TRP

TERMA TRP

TERMA TRP - pokojový radiátor ve vertikální i horizontální varinatě. Štíhlá konstrukce z čtvercových profilů 30 x 40mm jen minimálně vystupuje z plochy stěny. Díky široké nabídce rozměrů, připojení a škále nabízených barev bez příplatku lze toto topné těleso umístit do jakéhokoliv prostoru. Lze provozovat jako teplovodní, a ve vertikální verzi i elektrický a kombinovaný zdroj tepla.

od 4 765

RADOX Rico

RADOX Rico - radiátor z mohutných hranatých profilů. Dominantní a robustní kousek pro moderní koupelnu. Příčné profily mohou velmi dobře sloužit jako věšáky pro ručníky, nebo třeba malé poličky.

od 7 024

ISAN Melody Aura Chrom

Jednoduchý, elegantní koupelnový radiátor v luxusním chromovaném provedení, tvořený výhradně trubkami s kruhovým průřezem

od 7 564

TERMA Vipera One

TERMA Vipera - Moderní koupelnový žebřík. Jeho neuspořádaný tvar nijak neomezil funkčnost. Vyberte si z nabízených rozměrů a barev a tento žebřík Vám zvedne náladu kdykoliv budete chtít usušit ručník. Design Vipera nejlépe vynikne v kombinaci s matným lakem. Radiátor v elektrické nebo kombinované variantě se zabudovanou elektrickou topnou tyčí ONE

od 8 592

TERMA Stand

TERMA Stand - koupelnový žebřík inspirovaný skandinávským nábytkovým designem. Radiátor je možné doplnit o dřevěné police z dubu, buku nebo teaku a vytvořit tak funkční koupelnovou poličku nebo kuchyňský regál. Díky prostorové konstrukci se navíc jedná o perfektní sušák ručníků.

od 8 886