+420 739 487 004 obchod@alfatopeni.cz Všechny kontakty
Váš nákupní košík je prázdný
Cena celkem
0 Kč

Lamelové radiátory

Filtry
133 produktů:
Doporučujeme
TERMA Camber

TERMA Camber

Designový hliníkový článkový radiátor s výbornými výkonovými parametry.

od 1 960

TERMA Mike

TERMA Mike - radiátor vhodný do každé koupelny. Elegantní, s extra štíhlými profily průměru 14 mm a hranatými sběrnicemi minimalistický a jednoduchý. Široká nabídka rozměrů a možností připojení, velmi příznivá cena. Nově také k dispozici s šířkou pouhých 230mm.

od 2 239
Doporučujeme
TERMA Vivo

TERMA Vivo

TERMA Vivo - moderní koupelnový žebřík tvořený kombinací čtvercových profilů a plochých lamel. Radiátor lze doplnit o stylové věšáky Happy. Velké rozestupy mezi lamelami umožní zavěšení ručníků. Design Vivo nejlépe vynikne v kombinaci s matným lakem.

od 3 332

ISAN Melody Mapia Light

Koupelnový radiátor v moderním designu svařený z hladkých a štíhlých ocelových profilů.

od 3 563

TERMA Domi

TERMA Domi - koupelnový žebřík bez designových výstřelků. Jednoduchá konstrukce s rovnoměrně rozmístěnými profily tomuto radiátoru dodává lehkost a jemnost takže nenaruší prostředí koupelny.

od 3 660

RADOX Quebis

RADOX Quebis - časem prověřený design z hranatých profilů. Elegantní a praktický radiátor, který může být provozován jako teplovodní, elektrický i kombinovaný. Kromě široké palety laků vzorníku RAL je v nabídce i chromovaná varianta což u hranatých profilů není obvyklé.

od 3 965

TERMA Lena

TERMA Lena - jednoduchý otopný žebřík s prohnutými trubkami tvořený kombinací profilů s čtvercovým a kruhovým průřezem. Obrovská rozměrová variabilita a příznívá cena dělají z tohoto koupelnového radiátoru jeden z nejprodávanějších výrobků TERMA.

od 4 018

TERMA Marlin

TERMA Marlin - moderní a funkční koupelnový radiátor tvořený štíhlými profily. Díky chytře rozmístěným lamelám nabízí mnoho prostoru pro sušení ručníků. Štíhlá konstrukce zaručí úsporu místa v koupelně.

od 4 160
Doporučujeme
TERMA Vipera

TERMA Vipera

TERMA Vipera - Moderní koupelnový žebřík. Jeho neuspořádaný tvar nijak neomezil funkčnost, naopak dodává příjemný nádech modernosti. Vyberte si z nabízených rozměrů a barev a tento žebřík Vám zvedne náladu kdykoliv budete chtít usušit ručník. Velký počet lamel umožní zavěšení ručníků. Design Vipera nejlépe vynikne v kombinaci s matným lakem.

od 4 541