+420 739 487 004 obchod@alfatopeni.cz Všechny kontakty
Váš nákupní košík je prázdný
Cena celkem
0 Kč

Unikátní radiátory

Filtry
32 produktů:

TERMA Lena

TERMA Lena - jednoduchý otopný žebřík s prohnutými trubkami tvořený kombinací profilů s čtvercovým a kruhovým průřezem. Obrovská rozměrová variabilita a příznívá cena dělají z tohoto koupelnového radiátoru jeden z nejprodávanějších výrobků TERMA.

od 4 018
Doporučujeme
TERMA Vipera

TERMA Vipera

TERMA Vipera - Moderní koupelnový žebřík. Jeho neuspořádaný tvar nijak neomezil funkčnost, naopak dodává příjemný nádech modernosti. Vyberte si z nabízených rozměrů a barev a tento žebřík Vám zvedne náladu kdykoliv budete chtít usušit ručník. Velký počet lamel umožní zavěšení ručníků. Design Vipera nejlépe vynikne v kombinaci s matným lakem.

od 4 541

RADOX Smart U

RADOX Smart U - stylová vyhřívaná police pro uložení osušek, díky délce 800 mm ale stejně dobře poslouží jako sušák. Radiátor je tvořen výhradně z profilů z průřezem 30 x 30mm. Doporučujeme luxusní chromovanou variantu.

od 5 604

TERMA Outcorner

TERMA Outorner - zajímavé řešení pro koupelny s omezeným prostorem. Jeden z mála radiátorů, které jsou určeny pro umístění na sloup, nebo vnější roh místnosti. Moderní profily odlehčují hmotu radiátoru a zvyšují jeho praktické využití.

od 5 865
Doporučujeme
RADOX Serpentine

RADOX Serpentine

RADOX Serpentine - moderní koupelnový radiátor s minimalistickým designem. Unikátní, ale maximálně praktický tvar ohromí každého. Nabízíme v lakované, nerezové i chromované verzi a v levé i pravé variantě.

od 6 023

ISAN Melody Flexi

Klasický koupelnový radiátor s velmi praktickým prvkem - výklopnými policemi.

od 6 546

TERMA Incorner

TERMA Incorner - zajímavé řešení pro koupelny s omezeným prostorem. Jeden z mála radiátorů, které jsou určeny pro umístění do rohu místnosti. Moderní profily odlehčují hmotu radiátoru a zvyšují jeho praktické využití.

od 6 662

ISAN Melody Rytmo

Koupelnový radiátor s velmi praktickým prvkem - vyhřívanými výklopnými policemi.

od 7 201

ISAN Melody Flexi s háčky

Klasický koupelnový radiátor s velmi praktickými prvky - výklopnými policemi a háčky.

od 7 224