+420 739 487 004 obchod@alfatopeni.cz Všechny kontakty
Váš nákupní košík je prázdný
Cena celkem
0 Kč

Nerezové radiátory

Filtry
38 produktů:

ISAN Spiral RA1

Jednořadý radiátor z žebrových trubek, autentické řešení vytápění pro industriální interiéry.

od 2 627

RADOX Sunny

RADOX Sunny - oblíbený a designově čistý koupelnový radiátor tvořený výhradně trubkami s kruhovým průřezem. V lakované variantě překvapí cenou, v povrchu chrom, nebo v nerezovém provedení působí překvapivě luxusně.

od 2 828
Doporučujeme
RADOX Sera

RADOX Sera

RADOX Sera - moderní koupelnový radiátor s velmi povedeným designem. Lze vyrobit v levé i pravé variantě, může být provozován jako elektrický, teplovodní i kombinovaný radiátor a existuje v lakované, nerezové i chromované verzi. Praktický a opravdu nevšední.

od 4 723

RADOX River

RADOX River - moderní radiátor z ohýbaných trubek. Originální kousek pro originální koupelnu. Ať už si zvolíte lakovaný nebo chromovaný povrch, nebo provedení z nerezavějící oceli, vždy dostanete krásně zpracovaný radiátor s vysokou přidanou hodnotou.

od 5 161
Doporučujeme
RADOX Mega Burlani

RADOX Mega Burlani

RADOX Mega Burlani - dominatní a velmi masivní otopné těleso v brutalistním stylu pro moderní interiéry. Díky konstrukci "trubka v trubce" zůstavají profily otevřeny a radiátor tak dosahuje skvělých výkonů. Malý objem vody zajišťuje rychlý ohřev radiátoru.

od 5 167
Doporučujeme
ISAN Spiral RAO2

ISAN Spiral RAO2

Dvouřadý radiátor z žebrových trubek, autentické řešení vytápění pro industriální interiéry.

od 5 211

RADOX Vertica D

RADOX Vertica D - radiátor tvořený masivními ocelovými profily "D" průřezu. Otopné těleso které vypadá skvěle v halách, ale krásně zapadne i do moderní koupelny místo tradičního žebříku. Dostupné v provedení z nerez oceli, nebo v klasické lakované variantě.

od 5 671
Doporučujeme
RADOX Upper

RADOX Upper

RADOX Upper - velmi oblíbený a moderní koupelnový radiátor z čtvercových profilů. Velký prostor mezi profily umožní pohodlné pověšení ručníků, čistý design dovoluje umístění takřka v každé koupelně.

od 5 735
Doporučujeme
RADOX Serpentine

RADOX Serpentine

RADOX Serpentine - moderní koupelnový radiátor s minimalistickým designem. Unikátní, ale maximálně praktický tvar ohromí každého. Nabízíme v lakované, nerezové i chromované verzi a v levé i pravé variantě.

od 6 023