O firmě

Hox It s.r.o.
Plzeňská 49
252 19 Chrášťany
IČ: 24281115


Jsme přední prodejce designových otopných těles v ČR. Nabízíme možnost osobního nákupu v naší vzorkové prodejně v Chrášťanech a nebo pohodlný nákup přes internetový obchod. Náš eshop byl vytvořen přímo pro prodej radiátorů a proto nabízíme zákazníkovi jednoduchou cestu k nalezní toho správného otopného tělesa.
Vybíráme z trhu to nejlepší, neustále hledáme nové zajímavé produkty z oblasti radiátorů a snažíme se je nabídnout v odpovídajícím cenovém standardu. Vždy spolupracujeme přímo s výrobcem, komunikace je tedy rychlá a jsme schopni splnit i velmi netypické požadavky.


Prodáváme výrobky těchto značek:

ISAN - velký Český výrobce radiátorů. V jeho nabídce naleznete podlahové konvektory, článkové radiátory, průmyslové radiátory a otopná tělesa do koupelen i obytných místností.
Dostupné ceny, český původ a krátké dodací lhůty jsou hlavními přednostmi tohoto výrobce. Samozřejmostí je velmi široká škála produktů a možnost výroby atypů.

 

Terma - jeden z největších výrobců otopných těles na světě a největší výrobce elektrických topných tyčí a regulátorů. V nabídce najdete koupelnové žebříky, ale také velký výběr nápaditých radiátorů do obytných místností. Naprostá většina radiátorů Terma může fungovat v teplovodním, elektrickém i kombinovaném režimu a bezkonkurenční je také výběr barev a typů povrchů.

 

ADAX - Norský výrobce ocelových elektrických přímotopných konvektorů. Vysoká výhřevnost při kompaktních rozměrech a minimalistický design s logickým ovládáním.
Tradiční Norská spolehlivost a kvalita výroby.

 

P.M.H. - malý Český výrobce koupelnových radiátorů s originálním designem. Většina produktů dostupná ihned, jsou vyráběny na sklad. Obvzláště doporučujeme jejich chromované radiátory.
Originální design který jinde nenajdete!

 

Poletti - přední Italský výrobce komponentů pro vytápění. V naší nabídce naleznete jejich nabídku retro ventilů a řadu designových ventilů.

V nabídce všechny typy radiátorových ventilů a šroubení - rohové, přímé, středové, úhlové, termostatické i uzavírací. 

 


Naše další činnosti:

Projekt-stavba.eu - technické, stavební a autorské dozorování staveb autorizovanou osobou, kontrola smluv o dílo, zastupování investora na jednání s dodavateli.

Zpracování autorizované projektové dokumentace pro územní řízení a stavební řízení (Dokumentace pro ohlášení stavby a stavební povolení), dokumentace stávajícího stavu, studie i 3D vizualizace.

Zprostředkování úředních procesů spojených s výstavbou. Územní řízení, stavební řízení, včetně vyřízení platného stavebního povolení, vyjádření správců sítí a dotčených orgánů.